Mezoterapia igłowa sposób na dobrze wyglądającą cerę

 

Warto zauważyć, że dzisiaj dodatkowa pielęgnacja skóry, jest mimo wszystko wskazana. Na pewno panie powinny lepiej zadbać o swoją cerę, zwłaszcza jeśli ta jest sucha i zmęczona. Należy zauważyć, że brak odpowiedniej pielęgnacji skóry, bardzo często prowadzi do sytuacji, gdzie mogą się na niej pojawić różnego rodzaju przebarwienia, a także zmiany potrądzikowe, które również wpływają na pogorszenie wyglądu. Na szczęście istnieją zabiegi, pozwalające cofnąć tego typu zmiany, a także uelastycznić górne warstwy skóry, jeśli te zdążyły już zwiotczeć. Jednym słowem w taki prosty sposób, można cofnąć efekty starzenia, co jednocześnie prowadzi, do tego, że mezoterapia igłowa, to nie jest jedynie zabieg, który dotyczy tylko twarzy.

Możliwość wykonania uniwersalnego zabiegu

Równie dobrze można go zastosować w przypadku redukcji cellulitu na udach, ramionach czy też w przypadku innych partii ciała. Podczas mezoterapii wstrzykiwany jest kwas hialuronowy z dodatkiem odpowiednich witaminach. Oczywiście w tego typu zabiegu mamy również dostępne różne sole nieorganiczne. Zabieg polega na właściwy nakłuwaniu skóry, ale tylko w powierzchownych warstwach skóry, dlatego same ukłucia igły, nie są szczególnie odczuwalne, podczas takiego zabiegu. Warto o tym wiedzieć, ponieważ w trakcie trwania zabiegu, stosuje się dodatkowe kremy znieczulające, które w ten sposób mają jeszcze bardziej niwelować ból.

Szybki zabieg bez większych powikłań

Sam zabieg może trwać nawet do godziny czasu, zwłaszcza jeśli obejmuje on większy obszar. Trzeba przyznać, że po mezoterapii w pierwszych dniach na ciele mogą być różnego rodzaju charakterystyczne małe siniaki, które mimo to znikają kilka dniu po takim zabiegu. Skóra może być w miejscach, gdzie był przeprowadzany zabieg nieco zaczerwieniona, ale jest to również skutek uboczny, jaki może wystąpić. Przed takim zabiegiem nie wolno korzystać z solarium czy sauny. To bardzo istotne, ponieważ w ten sposób unikniemy innych problemów, jakie mogłyby wystąpić w przypadku skóry. Taka terapia może zająć kilka sesji, ale to skuteczne działanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *